0

Rębaki do gałęzi

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, czy także zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby sięgnąć z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli chcemy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, czy także pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na nowoczesne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak także elektrycznie gwarantują znakomitą wydajność, a także mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej oraz sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, czy także żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy sięgnąć z maszyn tarczowych, jak również śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, jak również są proste w użytku. Zdołają z nich korzystać też doświadczeni pracownicy tartaków i zakładów stolarskich, jak także prywatni klienci, jacy chcą uporządkować swoją działkę, czy także przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, czy także innego typu wyrobów należałoby już obecnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o świetnych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne czy mobilne dają wspaniałe możliwości.